W ciągu 10 lat działalności szkoła rozwinęła się dynamicznie dzięki pomysłom i doświadczeniu założycieli oraz wysokim umiejętnościom kolejnych, wspaniałych osobowości instruktorów i pedagogów. W 2007 roku powstał oddział szkoły w Krakowie, a w 2009 r. otwarty został kolejny oddział w Katowicach.

Organizujemy kursy dla tancerzy i amatorów, dla dorosłych, dla młodzieży i dla dzieci. Zachęcamy także seniorów do udziału w zajęciach dostosowanych do ich wieku i kondycji fizycznej.

Proponujemy zajęcia z różnych technik tanecznych, od tańca towarzyskiego, tanga, salsy, flamenco, pole dance, tańca orientalnego po techniki tańca współczesnego, jazzu, hip hop-u i pochodnych.

Jedni mogą mieć ambicje i predyspozycje do tego, by stać się profesjonalnymi tancerzami, występować na scenie, inni zwykłe pragnienie wzbogacenia siebie przez opanowanie jednej techniki, do radości wyrażenia siebie w ruchu. My pragniemy, aby każdy z naszych uczniów był realnie świadomy swoich możliwości i aby realizując pasję tańca umiał wydobyć z niej to, co najlepsze.

Szkoła prowadzi dwa zespoły tańca. Młodzież i dorośli mogą pod okiem wybitnych instruktorów z Polski i zagranicy rozwijać swoje umiejętności, brać udział w pokazach, turniejach oraz innych wydarzeniach tanecznych.

Zapraszamy również do Klubowej Grupy Tańca Towarzyskiego gdzie po skończeniu kursu będziecie mogli doskonalić swoje umiejętności na parkiecie. Nasze obiekty są starannie przygotowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających. Kadrę instruktorską stanowią uznani instruktorzy o wysokich kwalifikacjach.

Dysponujemy 3 salami tanecznymi o powierzchni 220 m2, 150 m2 oraz salą pole dance. Wszystkie sale są klimatyzowane oraz wentylowane, wyposażone w lustra i profesjonalny parkiet i sprzęt oraz znajdują się w samym sercu miasta.

Komfort i zadowolenie naszych gości są głównym celem naszych starań, a wysoka jakość usług i dbałość o klienta wyróżnia naszą szkołę na tle pozostałych.