Taniec Nowoczesny 4 – 7 lat

Taniec Nowoczesny 4 – 7 lat

Łączy w sobie: hip-hop, funky, funky jazz, street jazz, breakdance… to niesamowicie aktywne, dynamiczne, pełne podskoków i zabawy zajęcia taneczne.

Taniec nowoczesny dla dzieci to cykl zajęć specjalnie dopasowany do wysokich wymagań naszych najmłodszych kursantów. Program łączący w sobie hip-hop, funky jazz, street dance, i breakdance sprawia, że są to niesamowicie aktywne, dynamiczne, pełne podskoków i zabawy zajęcia taneczne. Dodatkowo energetyczne choreografie układane do najpopularniejszych światowych hitów oraz entuzjazm i profesjonalne podejście instruktorów sprawiają, że każde zajęcia dzieciaki kończą z uśmiechem na twarzy, nie mogąc doczekać się kolejnych.

Taka mieszanka styli tanecznych i muzycznych rozwija dziecięcą muzykalność i poczucie rytmu, a nauka krótkich układów tanecznych poprawia koordynację ruchową i rozwija wyobraźnię przestrzenną. Co więcej, jest to przyjemny sposób na walkę z wadami postawy czy prawidłowy rozwój mięśni.

Jak każde zajęcia grupowe, taniec nowoczesny dla dzieci uczy współpracy i pokonywania nieśmiałości oraz dodaje pewności siebie. Jest to idealne rozwiązanie na wykorzystanie nadmiaru dziecięcej energii we właściwy sposób.

Z pewnością można stwierdzić, że taniec nowoczesny jest idealną alternatywą dla zajęć typowo sportowych, ponieważ jako dziedzina łącząca w sobie elementy sportowe, jak i artystyczne kształci dzieci wieloaspektowo i pozwala na ich wielokierunkowy rozwój.  

 

Poinformuj mnie o nowych kursachZnajdź nas

Znajdź nas

ul. Sokolska 31, Katowice
M: 664 378 833                            pon – pt od 14:00 do 22:00
sb od 10:00 do 14:00    nova@novaszkolatanca.pl

al. Korfantego 4, Katowice    M: 698 627 605                            pon – pt od 16:30 do 22:00
sb – nd od 10:00 do 14:00

wiosenne przebudzenie

zajęcia grupowe lekcje indywidualne